+420 723 721 406
Pondělí - Pátek: 9:00 - 18:00
Přihlásit se nebo registrovat
Prázdný

Talika Lipocils & Black 2 x 2,5 ml - výživa na řasy a řasenka v jednom

Titulka » Péče o oči

obrázek výrobku
Výrobce: Talika
Model: TA8990

Tento výrobek není v prodeji.

Výživa na řasy a černá řasenka v jednom.Talika, průkopník v péči o řasy, představila první ošetření stimulující růst řas již v roce 1948. Originální formuli na bázi rostlinných výtažků a vazelíny doplnila v roce 1994 o Lipocils se stejným složením, nicméně v podobě svěžího gelu s praktickým řasenkovým aplikátorem pro rychlou a snadnou aplikaci. V roce 2010 posunula Talika hranice v péči o řasy ještě o krok dál představením gelu Lipocils Expert, prvního produktu na trhu, který řasy dokáže nejen prodloužit, ale zároveň natočit a přirozeně ztmavit. 

Novinka LIPOCILS & BLACK spojuje legendární Lipocils stimulující růst řas s černou řasenkou, díky které dosáhnete závratné délky a objemu v okamžiku.

Transparentní gel Lipocils na bázi liposomů s obsahem dvanácti rostlinných výtažků na jedné straně produktu stimuluje růst oslabených a krátkých řas, které přirozeně prodlužuje tím, že jim dodává nezbytnou výživu a ochranu. Své maximální délky řasy dosáhnou během 28 dnů.

Na druhé straně produktu pak najdete řasenku v sytě černém odstínu, která řasám během okamžiku dodá dramatický vzhled – prodlouží je, natočí a dodá jim na objemu. Řasenka stimuluje produkci keratinu a má hydratační a posilující účinek.

Použití: každé ráno naneste Lipocils na čisté řasy, pokračujte aplikací řasenky dle potřeby. Večer odličte oči gelovým odličovačem Lash Conditioning Cleanser, který má díky obsahu rostlinných proteinů posilující účinek, a řasy znovu ošetřete přípravkem Lipocils.

Doprava

Uloženka - platba předem29,- Kč
Uloženka - dobírka89,- Kč
Kurýr GEIS - platba předem79,- Kč
Kurýr GEIS - dobírka118,- Kč

Kontakt

Provozovatel:
LetMessage s.r.o.
Lábkova 15
318 00Plzeň

IČO: 29122783
DIČ: CZ29122783
723 721 406
talika@talika.cz

Informace

Obchodní podmínky
O značce TALIKA