+420 723 721 406
Pondělí - Pátek: 9:00 - 18:00
Přihlásit se nebo registrovat
Prázdný

Talika Light Quintessence serum 30 ml - koncentrované omlazující sérum

Titulka » Péče o pleť

obrázek výrobku
Výrobce: Talika
Model: TA312

Tento výrobek není v prodeji.

Talika, průkopník kosmetického ošetření světlem, představuje řadu Quintessence, která bojuje proti všem známkám stárnutí. Omlazující řada Quintessence obsahuje sloučeninu Bio-Led Photo Beauty.

Tato aktivní složka, která chrání mládí buněk, je tvořena extrakty z indické ostružiny, kterou indičtí doktoři ve svém lékařství používají po staletí.

Tato složka zvyšuje produkci kolagenu o 43 % a snižuje naopak hyperpigmentaci o 34 % po 30 dnech používání!

Bio-Led Photo Beauty využívá účinků světla o určité vlnové délce pro umocnění svých účinků. Záření 590 nm (nanometrů) aktivuje činnost fibroblastů - buněk zodpovědných za produkci kolagenu. Zároveň zvyšuje produkci ATP (adenosin trifosfát), vysokoenergetické sloučeniny, která je energetickou zásobárnou buněk a celého organismu. Dochází tak k reaktivaci buněk. Záření o vlnové dálce 525 nm (nanometrů) zase zpomaluje produkci melaninu a redukuje tmavé skvrny, pleť je tak zpátky zářivá.

Ultra koncentrované omlazující sérum obsahuje Bio-Led Photo Beauty komplex, který redukuje vrásky a vrací pleti mladistvý vzhled.

Světlem aktivovaný Photo Beauty enzym pomáhá opravit poškozenou DNA pleti. Dalšími aktivními ingrediencemi jsou vitamín B3, který účnně bojuje proti tmavým skvrnám a kyselina hyaluronová, která hydratuje buňky v samém jádru.

POUŽITÍ:

Každé ráno naneste na vyčištěnou pleť. Pro umocnění omlazujícího účinku použijte po nanesení séra Light Quintessece Day Cream.

Poznámka:

Doprava

Uloženka - platba předem29,- Kč
Uloženka - dobírka89,- Kč
Kurýr GEIS - platba předem79,- Kč
Kurýr GEIS - dobírka118,- Kč

Kontakt

Provozovatel:
LetMessage s.r.o.
Lábkova 15
318 00Plzeň

IČO: 29122783
DIČ: CZ29122783
723 721 406
talika@talika.cz

Informace

Obchodní podmínky
O značce TALIKA