+420 723 721 406
Pondělí - Pátek: 9:00 - 18:00
Přihlásit se nebo registrovat
Prázdný

Talika Photo Hydra Serum 30 ml

Titulka » Péče o pleť

obrázek výrobku
Výrobce: Talika
Model: TA308

Tento výrobek není v prodeji.

TALIKA představuje první hydratační řadu na pleť, obsahující technologii Photo Beauty Therapy, která přeměňuje energii z denního světla na energii napravující DNA pleti!

 PHOTO HYDRA SERUM (30 ml)

Photo Hydra sérum je ultra koncentrované sérum, které obsahuje Photo Beauty enzym, který proniká pomocí světla hluboko do pleti a hydratuje tak buňky v samém jádru a napravuje DNA pleti. Kyselina hyaluronová doplňuje hydrataci mezi buňkami a lipopeptid zklidňuje pleť a stimuluje tvorbu endorfinu.  
Použití: Naneste každé ráno Photo Hydra serum na důkladně vyčištěnou pleť, stačí jedna až dvě kapky. Poté přípravek vmasírujte do pleti obličeje a krku.    

Talika přichází na trh s první hydratační řadou na pleť, jejíž účinky jsou umocněny principem světelné terapie. Je vědecky prokázané, že dehydratovaná pleť napomáhá stárnutí pleti, a tím i tvorbě předčasných vrásek. Postupem času dochází také k poškození DNA pleti, což napomáhá stárnutí pleti, tvorbě vrásek, drobných linek a tmavých skvrn. Talika přidala do svých nových produktů Photo Beauty enzym, který dokáže přeměnit energii z denního světla na energii napravující DNA pleti a dokáže tak napravit až 87% poškozené DNA pleti. Pleť je tak do hloubky hydratována, dochází k tvorbě kolagenu a redukci tvorby melaninu. Síla hydratačního komplexu tkví ve Photo Beauty enzymu, jež prostupuje pomocí světla do nejhlubší vrstvy pokožky a hydratuje tak buňky v samém jádru. Bez účinků světla by tato aktivní složka zůstala na povrchu pleti a nedošlo by tak k hloubkové hydrataci. Zároveň díky působení světla může Photo Beauty enzym působit v pleti celý den. Hydratační účinky nových produktů jsou umocněny kyselinou hyaluronovou, která doplňuje hydrataci mezi buňkami a lipopeptid, který zklidňuje pleť a stimuluje tvorbu endorfinu - pocitu štěstí.

Doprava

Uloženka - platba předem29,- Kč
Uloženka - dobírka89,- Kč
Kurýr GEIS - platba předem79,- Kč
Kurýr GEIS - dobírka118,- Kč

Kontakt

Provozovatel:
LetMessage s.r.o.
Lábkova 15
318 00Plzeň

IČO: 29122783
DIČ: CZ29122783
723 721 406
talika@talika.cz

Informace

Obchodní podmínky
O značce TALIKA